پارکت لمینیت کفپوش

لمینیت آسا (17)
لمینیت آسا (16)

کفپوش‌ها بنا به جنس ماده بکار رفته می‌تواند در انواع زیر باشد:

در ساختمانهای مسکونی: سنگ، کاشی، چوب طبیعی، پارکت چوب، پارکت لمینیت، کفپوش، موکت در صنعت: پشم شیشه ،نایلون ،چوب پنبه ،پشم ،ورقه(فلزی) ،وینیفلکس و وینیل گرانیت ،سیمان ،بتن ،رزین اپوکسی و کفپوش اپوکسی و گرانیت اپوکسی و غیره .

کفپوش ها بنا به کاربردشان به گونه های زیر بخش می شوند :

کفپوش حفاظتی کفپوش گرمایشی کفپوش متحرک کفپوش پرزدار کفپوش اپوکسی بشکل مایع هست که پس از خشک شدن بدون درز بوده و بهداشتی هستند، مقومت سایشی بالا و چسبندگی و … باعث شده تا در صنایع مختلف و بیمارستانها کاربرد زیادی دارد. کفپوشهای متحرک امکان کنترل دما و جریان هوای محیط را ممکن می‌سازد، همچنین کابلهای برق و داده‌ها توسط این کفپوشها محافظت و نگهداری می‌شوند.

  نصب کفپوش PVC

کفپوش های PVC جهت نصب، به یک سطح صاف نیاز دارند، بنابراین یک زیرسازی اولیه موردنیاز است. پس از زیر سازی، کفپوش PVC توسط چسب بر روی سطح زمین قرار خواهد گرفت. لازم به ذکر است که به دلیل خاصیت ارتجاعی کفپوش های PVC نیازی به استفاده از فوم های سایلنت در زیر آن نخواهد بود. نصب کفپوش های پی وی سی بسیار آسان بوده و زمان کمی صرف نصب آن خواهد شد علاوه بر آن بدون هیچگونه ملات ساختمانی و فقط با چسب به کف چسبیده می شود. سرعت نصب و اجرای کفپوش بسیار بالاست به طور میانگین یک واحد با مساحت ۱۰۰ متر مربع در یک روز الی یک روز و نیم اجرا می شود.
لازم به ذکر است که جهت افزایش زیبایی و جلوه انواع کفپوش پی وی سی و همچنین پارکت لمینت در کناره دیوارها از قرنیز مناسب استفاده می شود.

asa-clean-laminate-floors
asa-clean-laminate-floors

نکاتی که درباره نگهداری کفپوش پی وی سی باید بدانید :

۱-     کفپوش پی وی سی به راحتی با یک پارچه مرطوب یا طی قابل تمیز شدن است.

۲-     قابل شستشو بوده و در صورت خیس شدن مشکلی ایجاد نمی شود.

۳-     از بکار بردن مواد شیمیایی و اسیدی جهت نظافت باید خودداری نمود.

۴-     همیشه مقداری بیشتر از کفپوش نصب شده را خریداری کنید و بقیه آنرا جهت تغییر دکوراسیون در آینده یا روز مبادا نگه دارید.

۵-     از یک نصاب حرفه ای استفاده کنید.

۶-    از کشیدن اجسام سنگین یا نوک تیز بر روی کفپوش خودداری کنید.

Laminate Underlays

When it comes to floor materials, laminate reigns supreme! The reason for this is lower installation costs, it is easy to install and has minimal maintenance. Having a laminate floor will reduce the sound levels and improve insulation, which will lead to a decrease in utility bills. Using the services of a professional floor company will be ideal as we can guide you as to what thickness levels would be suitable for your home. At Underlay4U, we’ve provided top quality flooring options to a wide variety of customers, including homes and businesses over the years.

     نصب پارکت لمینیت 

 پارکت لمینیت برای اجرا نیازی به چسب ندارد از این رو برای نصب پارکت لمینیت ابتدا سطح کار را آماده میکنید تا پستی و بلندی در کار نباشد و سطح مورد نظر صاف و یکدست باشد سپس روی سطح کار را به مانند سفره با فوم می پوشانیم  در مرحله بعد پارکت لمینیت ها به صورت تایل ، تایل در کنار هم کلیک و به هم متصل میشود و آخرین مرحله، مرحله نصب قرنیز می باشد که علاوه بر زیبایی، حکم نگهدارنده را بر روی پارکت لمینیت ایجاد می کند.

company-asa
company-asa

لمینیت یا همان پارکت لمینیت در واقع محصولی است که جنس HDF که مخفف (هارد، دانسیته، فایربرد) ساخته می شود.

لمینیت از ۴ لایه تشکیل شده است

لایه رویی به نام wear layer

کاغذ طرح دار که رنگ بندی و رنگ لمینیت را تشکیل می دهد

لایه مرکزی یا HDF , MDF

BACKING یا همان لایه زیرین لمینیت

پارکت کفپوش آسا-min

error: Content is protected !!